SCIO NEDİR?

SCIO Nedir?

İnsan vücudunda bulunan tüm hücreleri canlandırarak daha aktif bir duruma gelmesi için yapılan bir uygulama olmakla beraber insanı ruhsal ve fiziksel olarak güçlendirmeye yardımcı olan ileri teknoloji tamamlayıcı bir tıp cihazıdır.

Bu benzersiz ve modern SCIO Biofeedback şifa tekniği ile vücudunuza olumlu bir biçimde etkileyerek vücudunuza psikolojik yeteneklerini ve fiziki fonksiyonel düzeyini geliştirerek kişinin yaşam akımını güçlendirir.

Scio biofeedback ile insan bedenine enerji frekanslarını yansıtılmasını/aktarılmasını sağlayarak kişinin bedeninin dengede kalmasını sağlar.SCIO Terapisi

Scio vücudun hassas enerji düzeylerini hem ölçümleyen hem de dengeleyen bir enerji tıbbı sistemidir. Amaç stresi tespit etmek ve azaltmaktır.

Scio teknolojisi, 12.000 farklı frekans bilgisi ile bütün vücut sistemini üç boyutlu bir mekanda ölçmekte, analiz etmekte ve dengeleyecek şekilde frekans terapisi yapabilmektedir.
  • Zihninizi meşgul eden problemleriniz çok mu ?
  • Kendimizi ne kadar doğru tanıyoruz ?
  • Psikolojik ve fiziksel travmalarınız var mı?
  • Doğru besleniyor musunuz?
  • Sorularının cevaplarını scio biofeedback ile ortaya çıkartır. Bireyin daha sağlıklı, huzurlu ve dengeli bir hayat yaşamasını sağlar.